Atık Su Yönetimi

ENVORA Arge Mühendislik tarafından 2018/14 sayılı Atıksu Arıtma Tesisi Proje Onayı Genelgesi hükümleri gereğince, atıksu arıtma tesisi proje onay dosyanız uzman mühendis ekibimiz tarafından titizlikle hazırlanarak proje onay yazınız alınır.

Verilen Hizmetler
Hizmet 1
Arıtma Tesisi Modellemesi

Endüstriyel nitelikli atıksu yönetimi için firmanın ihtiyaç duyduğu atıksu arıtma tesisi tasarlanır ve bu tasarımlara ilişkin olarak gerekli makine ekipman listesi modellemesi, etüd-fizibilite çalışmaları Envora Arge uzman mühendis kadrosu tarafından yapılır.

Hizmet 2
Endüstriyel ve Evsel Atıksu Arıtma Anahtar Teslim Projelendirme

Atıksu, içme suyu ve kullanma suyu arıtma sistemleri ENVORA Ar-ge’nin uzman mühendis kadrosu tarafından başta kaliteli yönetim prensibi göz önüne alınarak uygun teknoloji seçimleriyle verimli, ekonomik ve uzun ömürlü olarak anahtar teslim projelendirme şeklinde tasarlanmaktadır.

Hizmet 3
Proje Danışmanlık Hizmet

Sizden gelen talep doğrultusunda her türlü çevre mühendisliği kapsam alanında uzman mühendis kadromuz ile sizlere danışmanlık sağlıyoruz.

Hizmet 4
Proje Onay Dosyası Hazırlanması

Sizden gelen talep doğrultusunda her türlü Proje onay dosyası yazımı ve danışmanlığı şirketimiz tarafından sağlanmaktadır.